Využití techniky

Efektivní využití strojů

Tak jak jde čas kupředu mílovými kroky, tak i v oblasti techniky dochází k neustálému pokroku. I my se ji proto snažíme využívat co nejefektivněji to lze. Abychom mohli lépe a rychleji reagovat na všechny požadavky našich zákazníků, bylo nezbytné rozšířit nejen náš vozový park, ale také zahradní techniku a stroje, které nám naši práci podstatně ulehčí. Vedle běžné zahradní techniky jako je půdní fréza, zakladač trávníků, vrtací zařízení, jsme pořídili i takové krasavce jako jsou Avant 635, samosvorné kleště Tripod 800 pro manipulaci s kameny a s těžkým nákladem, vakuové zdvihací sací zařízení pro velkoformátové dlažby či kameny.

 

 

Samosvorné kleště Tripod na přesun kamenů

Samosvorné kleště Tripod jsou velkým pomocníkem při manipulaci s břemeny jako jsou např. kmeny, kameny různých tvarů či beton.

Při tahu za horní oko se kleště samosvorně svírají a po přendání háčku do dolního oka dochází k uvolnění břemene a kleště se zdvihnou rozevřené.

Nosnost max. 500 kg.

S čím si jiní neporadí, je pro nás s tímto pomocníkem hračka.

 

 

Vakuové zdvihací sací zařízení Probst Speedy 

Naši nabídku techniky jsme rozšířili o šikovného pomocníka – vakuové sací zařízení. Limit pracovního zatížení je nyní až 250 kg. S tímto novým nástrojem na kladení je možné rychle a především ergonomicky položit všechny druhy materiálů – dlažba a velkoplošné porézní kameny. Vakuový systém umožňuje rychlou a bezpečnou manipulaci s velmi pórovitým materiálem, stejně tak jako  s materiálem s exponovaným agregovaným povrchem.

 

 

Avant 635

Modelová řada 600 je již ta plně profesionální řada určená do těžkých provozních podmínek. Zvedací síla je již 1000 kg na paletě do výšky 2,8 metru. Velikostí a kompaktností je stroj ale stále vhodný na údržbu areálů, obcí, měst, realizace na menších a členitějších plochách apod.  Je však také skvělý a účinný pomocník na větších zahradách a pozemcích.  Fréza, mulčovač nebo sekačka se sběrem jsou jen malý výčet všech použitelných nářadí.

Využití pro:

Údržba veřejných prostranství – obce a města

Zahradnické práce a tvorba krajiny

Kompletní zemní a přípravné práce

Stavební práce, odklízení demolic a demoliční činnosti

Zpracování dřeva – palivové dřevo, nálety ..

 

 

Náš vozový park

I rozšíření našeho vozového parku bylo nezbytné. Vedle 2 dodávek Ford Tranzit, Kii sklápěcí a Kii valníkové, jsme pro větší flexibilitu pořídili bratry Iveco Daily s nástavbou  kontejneru  a Iveco Daily se sklápěcí korbou. Jsme tedy nyní připraveni na jakékoliv Vaše požadavky:-)