„Jsme rádi, když nám klienti věří, výsledky jsou díky tomu skvělé.“

logo-web

 SZKT-logo-2015-clen

Mise

My jsme Zelené kolo. S nadšením usilujeme o to, co je v životě opravdu důležité: milovat, žít zdravě a stále vytvářet hodnotu a odlišnost.

Naše vize

Chceme být jedničkou v realizaci zahrad, veřejné zeleně a projektů. Stejně jako dosud i nadále se budeme starat o naše zákazníky s co největší péčí, láskou a vysokou kvalitou.

Členství v SZKT

Jsme členem SPOLEČNOSTI PRO ZAHRADNÍ A KRAJINÁŘSKOU TVORBU

Náš tým

Tomáš Barták, jednatel společnosti

Tomáš je hlavou  celého ZELENÉHO KOLA. “Jsem rád pánem svého času a stejně rád pracuji s lidmi, o kterých vím, že jsou moji přátelé. Díky ZELENÉMU KOLU mám obojí, a navíc mohu dělat na věcech, které mi dávají smysl, s klienty, kteří dovedou docenit kvalitu naší práce.

Za svou 20ti letou praxi jsem toho viděl skutečně dost. Každý má vlastní vkus, rozpočet, představy. Má představa o vysněné zahradě a spokojenosti je velice prostá. Mou touhou je samota, malá zahrada propojená s přírodou, šťastná rodina, spokojený zákazník a hrdý zaměstnanec. 

Jsem rád, když nám klienti věří, výsledky jsou díky tomu skvělé.

Petra Kučerková, projektová manažerka

Je srdcem Zeleného Kola. “Ráda komunikuji s lidmi, poslouchám zpěv racků a pozoruji, jak přelétávají sem a tam. Miluju jógu, hory, hudbu a éterické oleje.  Úsměv je mým základním kamenem pro krásný den.

K Zelenému Kolu jsem došla cestou barevnou, plnou krásných zákoutí a překvapení. Jsem jako racek z knihy Richarda Bacha svobodná jako myšlenka. 🙂. 

Postarám se, abyste i Vy byli našimi spokojenými zákazníky. Provedu Vás jízdou se Zeleným  Kolem od prvního nasednutí až po vlastní kroky ve Vaší zahradě.”

Miluju ten proces proměny, kdy z tajné myšlenky a pole neoraného postupně vzniká něčí sen.

Ing.Bc. Petra Lašková, zahradní projektantka

Je myšlenkou Zeleného Kola. “Když jedno moje dítě ve čtyřech letech řeklo „Bzíza belokolá, Betula alba“, došlo mi, že se mnou asi něco není v pořádku, když ho tohle učím… diagnóza jasná – „ nature-lover“! A táhne se to se mnou už pěkně dlouho! Někteří lidé kolem mě si často stěžují, že jsem perfekcionistka. Jiní se zase ptají, kde pořád beru tu energii.

Díky všem těmhle „diagnózám“ můžete mít jistotu, že do navrhování Vaší zahrady dám maximum, a pokud se do plánování zapojíte i vy, jsem si jistá, že vznikne něco jedinečného a báječného.

Mým nejoblíbenějším typem zahrad jsou „přírodní“, ale „jaký pán, takový pes“ a dle mě by i vaše zahrada měla odpovídat vašemu naturelu. Každou zahradu tedy vždy projektuji na míru – stejně jako vy, ani vaše zahrada nebude jako druhá…

Dám reálný rozměr Vaší představě.

Ing. Petra Sládková, zahradní projektantka

Líbí se mi, jak se náš skvělý tým doplňuje. Každý z nás je odborník právě na to své řemeslo. Je fajn, že když vytvoříme projekt, tak tím naše práce zdaleka nekončí. Vystudovala jsem Zahradní a krajinnou tvorbu na České zemědělské univerzitě. Mám ráda moderní, přírodní i klasické zahrady, které jsou krásné a především funkční. Ve svých návrzích zahrad a krajiny se snažím najít neotřelá řešení, která jsou v harmonii s okolím a na míru šitá budoucím uživatelům. Nemám ráda stereotypy a uniformní řešení. Inspiraci hledám v přírodě, na cestách a všude kolem sebe.

Vždy se těším na nové projekty, největší odměnou je pro mě úsměv a spokojenost na tváři klienta.

Iva Rozová, asistentka a realizátorka zahrad

Dokáže vtisknout zahradě duši. “Již od mala jsem měla blízký vztah ke všemu živému. Mám cit pro design a proto práce v Zeleném kole je krásným spojením obou mých vášní.  Dříve jsem pracovala jako floristka, hra s květinami. A ano hrát si, vymýšlet a tvořit  je to, co naplňuje moji duši.”

Baví mě tvořit prostory, které propojují lidi s přírodou.

Ing.Dominik Barvík, vedoucí realizace

Dominik je zahradník srdcem i duší. “Jsem nadšený z práce ve schopném a kreativním kolektivu.  Práce v Zelené kole se pro mě stala mým koníčkem. Specializuji se na ovocné stromy a okrasné dřeviny a jsem vášnivý bagrista. Mimo můj zelený svět  rád jezdím na online bruslých a po dobře odvedeném výkonu na nich si rád vypiju sklenku dobrého vína.

Umíme vytvořit krásné projekty,  které jsou stavebním kamenem pro Vaši vysněnou zahradu. Já a mý kolegové z realizace Vám takovou zahradu pomůžeme zrealizovat.”

Práci, kreativitu, humor, odpovědnost a plánování, to vše ode mě můžete očekávat..

Napsali o nás

S realizací zahrady vám poradí odborníci | Fachmani.cz

Než začnete s realizací zahrady je dobré poradit se s odborníkem, který vám s návrhem zahrady a samotnou realizací pomůže a vyřeší všechny potřebné detaily.

fachmani.cz

Práce pro ČT – Vodník

Film pro mě není jen vášní, prostě neznám jiný svět. Miluji svět iluzí, který dává smysl realitě. “ V letech 1994 až 2000 absolvoval Akademii výtvarných umění a jako umělec a kurátor se účastnil mnoha mezinárodních výstav.

zelenekolo.cz

Ujasněte si, jestli chcete na zahradě sklízet angrešt, nebo odpočívat u bazénu, radí projektant | Modrá pyramida

Zahrada vám dobije baterky po náročném dni nebo si tu užijete víkendovou snídani s rodinou. Když ale zahradu založíte špatně, vytvoříte místo, které vás bude štvát. Zeptali jsme se odborníka na projektování a realizaci zahrad Tomáše Bartáka z firmy ZELENÉ KOLO, čím začít a na co si dát při plánování zahrady pozor.

modrapyramida.cz

Deník.cz | Tomáš plní lidem zelené sny Aktuality o krásných zahradách a parcích

Kdo by neměl rád upravenou zahradu, kde dobře zakotvený kámen ve skalce nabízí stín barevným kobercům trvalek. Jako malíř s obnaženou paletou přidává barvy mezi dřevěné stavby a vodní díla ten, co propadl vůni posekané trávy.

Přečíst celý článek

Videa z pořadu Fachmani

Za svou 20ti letou praxi jsem toho viděl skutečně dost. Každý má vlastní vkus, rozpočet, představy. Má představa o vysněné zahradě a spokojenosti je velice prostá. Mou touhou je samota, malá zahrada propojená s přírodou, šťastná rodina, spokojený zákazník a hrdý zaměstnanec.

 Tomáš Barták – majitel společnosti ZELENÉ KOLO

• Uvažujeme v kontextu | Pracujeme systematicky | Děláme práci, která má význam

• Projekty stavíme na pevných základech | Nepracujeme s náhodou

• Zahrady jsou prototypy |Analyzujeme je a testujeme je | Naše řešení jsou funkční a efektivní

• Nenabízíme zbytečnosti | Záleží nám na efektu | Naší předností je komplexní řešení

100%
PROJEKTY
95%
ZAHRADY
75%
STAVBY
85%
ZELEŇ

Co o nás říkají naši klienti

Naši obchodní partneři

Přidejte se k nám, sháníme do týmu nové kolegy a kolegyně. Podívejte se na nabídku pracovních pozic.

My jsme Zelené kolo. S nadšením usilujeme o to, co je v životě opravdu důležité: milovat, žít zdravě a stále vytvářet hodnotu a odlišnost.