Spočítejte si s námi cenu projektu Vaší zahrady, využijte naší zelenou kalkulačku

Projekty

zahrady

Dobrý projekt je prvním krokem na cestě k vytvoření konečného díla, jež plně klienta uspokojí.

Bez řádného návrhu a projektu nevznikne téměř nic. Stejně je tomu v případě služeb a výrobků společnosti ZELENÉ KOLO, která má svůj tým projektantů připravených kdykoli vyjít zákazníkovi vstříc, setkat se s ním a probrat jeho požadavek. Zpracujeme 3D návrhy zahrad, bazénů, vodních prvků, stavebních detailů, veřejné zeleně, kde mohou být výstupem reálná videa v různých ročních obdobích, pohybující se voda, stromy a výsadby v následujících letech růstu včetně skutečných přírodních efektů.

Projekty

veřejná zeleň

Nápady veřejné zeleně navrhneme do reálných fotografií a posadíme Váš nápad na skutečně plánovaný pozemek nebo vymodelujeme terén do vaší nové představy.

Připraví návrh řešení s následným projektem, resp. projektovou dokumentací. A je jedno, zda se bude tvořit projekt, liniové zeleně, dětského hřiště, lázeňského parku, zahrady mateřské školky, úpravy stávající zeleně na návsi nebo altánu či atypické stavby, případně půjde o atrium Vašeho domu.

Projekty

stavební prvky

K doplnění řady služeb rozšířila společnost ZELENÉ KOLO svou nabídku o zpracování stude až projektu opěrných stěn, zídek a dalších stavebních prvků, kladecí plán dlažby, studii altánu, pergoly, zimní zahrady a atypické konstrukce, venkovní elektroinstalace, zajištění statických posudků a stavebních povolení pro své klienty.

Projekty

posudky zeleně

Dendrologický průzkum souvisí s inventarizací zeleně. Týká se to větší skupiny stromů a keřů, kdy se vychází z jejich naměřených inventarizačních hodnot.

Z tabulky se tak dají vyčíst údaje např. které stromy a keře jsou nejstarší, nejméně nebo naopak nejvíce poškozené taxony, taxony s nejlepší nebo naopak nejhorší sadovnickou hodnotou, atd. Na základě toho zjišťujeme, který taxon je pro dané stanoviště nejvhodnější a perspektivní. Posouzení: zdravotního stavu, fyziologické vitality, stability, perspektivy dožití, provozní bezpečnosti, návrh na ošetření, posouzení poškození stromů.

Udělejte radost svým blízkým a objednejte jim dárkový poukaz