IV.DÍL: NÁŠ TÝM – PROJEKTANTKA KATKA

 

Je mi velkým potěšením vám představit dalšího člena naší zelené rodiny. Jelikož poptávek na projekty je více a více a my vás neradi necháváme čekat, tak jsme do svého týmu přijali další ženu projektantku, Katku. 🙂 Pravda, trochu genderově nevyvážený tým projektantů, ale ženy zjevně více inklinují k tvůrčí práci spojené s krajinou než muži. 🙂 Katka do našeho kolektivu zapadla bez jakéhokoliv ostychu a svými nápady a kreativitou dělá radost nejen nám, ale hlavně našim klientům.

A co nám o sobě prozradila Katka? „Jakožto zvídavý člověk se zajímám o mnoho oborů a témat: vystudovala jsem jednooborovou psychologii, arteterapii a nakonec také VOŠ Zahradní a krajinná tvorba v Mělníku. Svůj pravý smysl jsem nalezla až v práci s přírodou, ve které je však možno naleznout i psychologické a umělecké aspekty, které jsou mi blízké.

S prací v oboru jsem začínala jako pozemní pracovník v arboristice, dále jako realizátor zahrad a s dokončovaným odborným vzděláním jsem se postupně přeorientovala na projektantskou činnost. Do týmu ZELENÉHO KOLA jsem se přidala poměrně nedávno, ale mohu říci, že jsem naší spoluprací nadšená jak na profesionální, tak i na lidské úrovni.

Volný čas trávím toulkami v přírodě i ve městě, ráda kreslím, maluji a čtu. Příležitostně hraji volejbal a jezdím na horském kole.“   

Těším se na Vás, Katka.