DŘEVO V ZAHRADĚ – FANZAZII SE MEZE NEKLADOU

Navrhujeme a tvoříme zahrady s příběhem a duší a v naší tvorbě se neradi limitujeme. Rádi do zahrad navrhujeme originální prvky a stavby z přírodních materiálů, které krásně zapadnou do krajiny, ve které se zahrada nachází. Vymyslet zahradu aby byla jedinečná, funkční a odrazem snu našeho zákazníka není vždy jednoduché. Nápadů naši projektanti mají nespočet, je zapotřebí ale také myslet na to, aby byly naše projekty pro klienta realizovatelné. Když vymyslíte krásný osobitý prvek, který by měl být šperkem vaší zahrady, ale nenajdete nikoho, kdo by takový prvek vyrobil, zůstane projekt uschován v šuplíku. Ale pokud máte vedle sebe partnera, který takové krásné šperky umí navrhnout i vyrobit a vy jen při projektování vybíráte z jeho repertoáru, nápadům se meze nekladou.  🙂

 

Rádi spolupracujeme s lidmi, kteří v otázce kvality a smyslu pro detail nedělají kompromisy. A jeden takový náš partner je společnost Naturliving.

V Naturliving jak již sám název předesílá mají blízký vztah k přírodě stejně jako my. Je to výrobce, který navazuje na dlouholetou tradici ve výrobě dřevostaveb.

Jejich činnost  je ovšem zaměřena nejen na výrobu dřevostaveb pro bydlení ale i menších doplňkových dřevěných staveb pro osobitou zahradu jako jsou  venkovní sauny,  voliéry, kotce pro psy, terasy, pergoly či venkovní kuchyně. Všechny jejich stavby spolu vzhledově ladí a použitím jejich prvků jsme tak schopni vytvořit designově ucelený prostor na Vaší zahradě.

Milujeme, když máme možnost na zahradu vrátit život. A to nejen v podobě výsadeb stromů a květin ale právě i použitím prvků ze dřeva. Dřevo je králem všech materiálů. Nese v sobě život, eleganci, umí překvapit svou proměnlivostí. V jedné chvíli vám je přítelem, ke kterému chodíte sklonit hlavu ve slunečných dnech a zašeptat svá přání a za pár let vám poskytne útočiště, když si po těžkém dni potřebujete sednout. Neptá se, nesoudí a když mu na oplátku dáte zaslouženou péči, vždy se vám odvděčí.

 

 

A jaké stavby v  zahradách pro vás na vaše přání nejčastěji navrhujeme?

  • sauny a wellness
  • domácí fitness
  • venkovní kuchyně
  • zahradní domečky
  • pergoly
  • přístřešky a stání pro auta
  • dětské prvky

 

Umíme vaší zahradě vrátit šmrnc, klid i vytoužené bezpečí. Pokud nechcete dělat kompromisy obraťte se na nás a my vám ve spolupráci s Naturliving takové prvky navrhneme a poté i zrealizujeme. Realizujeme vaše sny bez hranic. 

Petra K.