ZELENÉ KOLO A GOOPAN – partneři pro váš DOMOV

Každý prostor vnímáme jako živý organismus, hledáme neobvyklá řešení, snažíme se o dokonalou souhru materiálů, vytváříme originální prostředí. S nadšením usilujeme o to, co je v životě opravdu důležité: milovat, žít zdravě a stále vytvářet hodnotu a odlišnost. A takové k sobě hledáme i partnery. Partnery, kteří jako my chtějí odlišnost vytvářet, být kreativní a v souladu s přírodou přinášet svým zákazníkům neobvyklá řešení.

Proto bychom se s radostí chtěli pochlubit se začínající spoluprací s předním výrobcem nízkoenergetickým domů společností Goopan. „Bydlení je jeden z největších snů, které si v životě plníme. Nechceme Vaše přání a požadavky omezovat vzorovými domy. Chceme být tím, kdo realizuje Vaše sny.“ Toto je přístup, který Goopan zastává. Odlišnost, nápady bez hranic, individuální přístup ke každém zákazníkovi a v neposlední řadě inovativní přístup k otázce ekologie.

Filozofie společnosti GOOPAN

„Vzduch, prostor, respekt k přírodě a k sobě samým. Záleží nám na Vašich pocitech a každodenních zážitcích. Toužíme Vám přinést světlo do Vašeho domova a pohodlí do každodenního života. Naše domy respektují Váš osobitý přístup k bydlení a odrážejí Vaše požadavky.

S respektem k Vašim přáním a ruku v ruce s našimi letitými zkušenostmi kreslíme, vytváříme a stavíme projekty, které znamenají rodinu a představují moderní bydlení. Krása architektury se prolíná s funkčností a snoubí tak Váš osobitý životní styl. Vyváženost mezi efektivním využitím prostoru a aplikací moderních technologií vytváří důležitou rovnováhu.

Je to koncept a přístup, který jsme získali 21 letou zkušeností v oboru. Dnes s pevným přesvědčením umíme říct, co rodina od bydlení očekává a poradit s úskalími, která možná na první pohled nejsou znát, ale do budoucna Vám život určitě zjednoduší.

Dnes víme, že každý domov potřebuje duši, pochopení a citlivé zacházení. Víme, že výběr místa k životu je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí. Proto si zakládáme na individuálním přístupu. Představené vizualizace, půdorysy a typové domy jsou jen ilustrací možných představ. Vzorové domy jsou katalogem možností, které nabízíme. Avšak Vaše přání, požadavky a nápady jsou tím, co chceme respektovat a čemu se chceme věnovat.“

Našim společným cílem je vytvořit bezpečný DOMOV pro celou vaší rodinu. Vybíráte místo pro svůj domov? Potřebujete pomoct s projektem domu či zahrady? Nebo už rovnou s realizací? Skvělé, jsme ten správný partner pro váš DOMOV. Zavolejte nám a my si rádi poslechneme vaše představy – ZELENÉ KOLO a GOOPAN.

Petra K.