AUSTRALSKÉ ZAHRADY S DAVIDEM GRUBEREM

Měsíce pobytu, měsíce inspirace, měsíce poznání! Je potřeba se učit od stejně a více vyspělých zemí. A  Austrálie v první řadě nabízí nepřeberné možnosti, výborné mezilidské vztahy, zajímavé kulturní společenství a je symbolem dokonalého systému.

Město Sydney a opereta

Zahrady v Austrálii

Známá pláž Bondi Beach

Není nutné nikomu připomínat, že největší město Austrálie “Sydney” vyniká úžasnou škálou kulturních a architektonických skvostů. Celoročně optimální, sluncem požehnané počasí, silný ekonomický systém a různorodá společnost poskytuje dostatek času tuto zemi více prozkoumat. Vše je zde rovnocenné, jste vítáni stejně srdečně a stejně důstojně.

To byl hlavní důvod poznávací expedice, která má přivést novou inspiraci zahradně krajinářské a stavebně architektonické tvorby do našich podmínek.

David Gruber, patron výpravy, mimo jiné kouč expresní angličtiny, lektor technik duševní práce a zakladatel: Rychločtení ® , Racionální čtení ® a Emotion Management ® uváděl nespočet možných příkladů z vlastní praxe. Byla to výtečná možnost skvělé aplikace tréningu angličtiny na škole Embasy CES-Martin College.

V Sydney mají možnosti pracovat světový architekti, ale i Česká republika se pyšní svou učastí nadaných zahradních a krajinářských odborníku, kteří se zde podílejí na významných projektech a jsou skvělým příkladem a uznávaným vzorem naší světově malé země.

Své poděkování směřuji: Ing. David Gruber

Botanická zahrada v Sydney

David Gruber v Sydney

Centrum města a doky