Nejlepší české e-booky o zahradách a prostoru okolo domu

Musíme se pochlubit. 🙂 Náš E-book  „Tajné tipy pro zahradu“ byl vybrán mezi 4 nejlepší Ebooky o zahradách a prostoru okolo domu. Byli jsme proto požádáni o spolupráci k vytvoření článku pro Svět oken právě o těchto Eboocích.  Domluvili jsme se s tvůrci článku a poskytli jim pár informací a myšlenek, které nás k vytvoření našeho E-booku „Tajné tipy pro zahradu“ vedli a inspirovali. Výsledek si můžete přečíst v článku na níže uvedeném odkazu.

Nejlepší české e-booky o zahradách a prostoru okolo domu

Zahrada pro nás představuje místo, kde trávíme volný čas a kde se věnujeme našim koníčkům. Někdo zde pěstuje zdravé bylinky a pečuje o zeleninové výsadby a ovocné stromy. Někdo si ale zase rád odpočine pod vzrostlým stromem s knihou v ruce nebo si zacvičí jógu. Specificky bude také vypadat zahrada pro malé děti, které si zde hrají a poznávají okolní svět.

Dříve představovaly zahrady vizitku svého majitele, která poukazovala na jeho majetek a moc. Dnes jsou zahrady chápány jinak…je to místo, kam se rádi vracíme po náročném pracovním dni a které nám dovolí na chvíli vydechnout.

Celý článek si můžete přečíst zde

 

Petra Anat K.