Kouzlo střední zahrady s růžemi

Říká se, že co je malé to je hezké, někdo by mohl namítnout, že u zahrady to neplatí, a že čím více metrů čtverečních, tím bude zahrada honosnější. Ale i na poměrně malé zahradě může vzniknout za přispění odborníků, něco hezkého, co lahodí nejen oku, ale i duši. Podívejte se, jak se to podařilo!

  


Příkladem budiž tato nevelká zahrada, kterou jsme realizovali  v okrese Litoměřice. I na relativně malé ploše se nám podařilo vytvořit oázu klidu s vodním prvkem pro děti (brouzdaliště), lemovanou kvetoucí kulisou.

A jsou to právě malé zahrady, které jsou výzvou pro každého zahradníka, protože právě zde se ukáže jak je schopný, neboť čím menší prostor, tím jsou kladeny větší nároky na kompozici, výběr vhodného rostlinného materiálu a soulad všech prvků, které dotvářejí přirozený vzhled těchto malých, ale jedinečných prostor.
Líbí se Vám proměna tohoto malého prostoru? Máte i Vy k dispozici jen pár metrů čtverečních zahradní plochy a nevíte si rady, jak je vhodně a správně využít? Pak jsme tu pro Vás právě my a naše dlouholeté zkušenosti.

P.S. Zahradu navrhla a nafotila naše kolegyně a projektantka Slávka Mlejnková.