logo-web

 SZKT-logo-2015-clen

Mise

My jsme Zelené kolo. S nadšením usilujeme o to, co je v životě opravdu důležité: milovat, žít zdravě a stále vytvářet hodnotu a odlišnost.

Naše Vize

Do roku 2021 chceme být  jedničkou v realizaci zahrad, veřejné zeleně a projektů a impulsu, stát se důvěryhodným poskytovatelem služeb. Stejně jako dosud budeme naše produkty realizovat s co největší péčí, láskou a vysokou kvalitou.

Členství v SZKT

Jsme členem SPOLEČNOSTI PRO ZAHRADNÍ A KRAJINÁŘSKOU TVORBU

Foto osobní 2

TOMÁŠ BARTÁK, JEDNATEL

Tomáš je hlavou a srdcem celého ZELENÉHO KOLA. Ví o všem, co se kde šustne. A díky němu je ZELENÉ KOLO firmou, které můžete věřit. Poctivou, kvalitní, úspěšnou. Jsem rád pánem svého času a stejně rád pracuji s lidmi, o kterých vím, že jsou moji přátelé. Díky ZELENÉMU KOLU mám obojí, a navíc mohu dělat na věcech, které mi dávají smysl, s klienty, kteří dovedou docenit kvalitu naší práce. I proto mě těší spolupráce se státní správou nebo s velkými firmami, které poptávají kompletní portfolio našich služeb od designu přes realizace až po dlouhodobou údržbu. Díky tomu, že je v ZELENÉM KOLE vše pod jednou střechou, totiž přicházejí skvělé výsledky.

Jsem rád, když nám klienti věří, výsledky jsou díky tomu skvělé.

HELENA RUBÁŠOVÁ, DISPEČERKA

Mým úkolem je zajistit, abychom měli neustále aktuální a správné informace, aby se Vaše požadavky dostaly ke svým adresátům co nejrychleji a s tím správným obsahem.

Starám se o plnění přání našich zákazníků a dodavatelů. Někdy je to fuška, ale o to víc mám ráda, když jsou věci v čas hotové a zákazníci jsou spokojení.

Pečuji o zákazníky, kteří fungují pod křídly ZELENÉHO KOLA.

team-2ING. PETRA SLÁDKOVÁ, ZAHRADNÍ PROJEKTANTKA

Líbí se mi, jak se náš skvělý tým doplňuje. Každý z nás je odborník právě na to své řemeslo. Je fajn, že když vytvoříme projekt, tak tím naše práce zdaleka nekončí. Vystudovala jsem Zahradní a krajinnou tvorbu na České zemědělské univerzitě. Mám ráda moderní, přírodní i klasické zahrady, které jsou krásné a především funkční. Ve svých návrzích zahrad a krajiny se snažím najít neotřelá řešení, která jsou v harmonii s okolím a na míru šitá budoucím uživatelům. Nemám ráda stereotypy a uniformní řešení. Inspiraci hledám v přírodě, na cestách a všude kolem sebe.

Vždy se těším na nové projekty, největší odměnou je pro mě úsměv a spokojenost na tváři klienta.

team-1SLÁVKA MLEJNKOVÁ, DIS., ZAHRADNÍ PROJEKTANTKA

Mám ráda staré věci vyrobené s fortelem a ráda jim vracím původní tvář. Stejně tak i zahrady. Pod nánosem času zanedbané, zarostlé zahrady, dvory, parčíky u starých domů, chalup, zámků jsou pro mne velkou výzvou. Jsou místa, která mají tzv. genia loci (ducha místa) – působí podvědomě na naše smysly, vyvolávají emoce a vzbuzují v nás pocity. Taková místa jsou výjimečná. Ve svých návrzích se snažím, aby právě vaše zahrada byla tím výjimečným místem, které ve vás bude vzbuzovat především libé pocity a stane se pro vás malým smyslovým rájem. Ráda vám na pouti za vaším „geniem loci“ budu nápomocna.

Ráda se rvu s projekty, do kterých mohu vložit vlastní invenci.

DAVID HÝSEK – PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB

Jsem nadšený z práce v schopném a kreativním kolektivu, o kterém se nebojím říct, že je raritní. Úplně všichni lidé v ZELENÉM KOLE spolu totiž vycházejí a neexistují tu dramatické antipatie. Dlouhodobá a komplexní práce totiž potřebuje vzájemnou toleranci a úctu. Dobrý projekt je základem, od kterého se odvíjí konečný úspěch. Pomohu vám k němu dojít.

Vypočítat statiku, navrhnout zeď, komunikaci nebo konstrukci? K tomu potřebujete projektanta. Rychlého, precizního, zodpovědného a s přehledem.

ŠÁRKA LINKEOVÁŠÁRKA LINKEOVÁ, REALIZÁTORKA

S Šárkou se potkáváte v celém procesu realizace. Ale také pro Vás nakupuje rostliny a ladí ostatní. Líbí se mi, jak se náš skvělý tým doplňuje. Každý z nás je odborník právě na to své řemeslo. Je fajn, že když vytvoříme dílo, tak tím naše práce zdaleka nekončí. Dále se postaráme, aby zahrada vzkvétala a dělala radost nejen nám, ale hlavně našim klientům.  Umožňuje mi také ovlivnit svou malou troškou trendy výsledné práce.

Baví mě tvořit díla, které denně využívá spousta lidí.

MICHAL DAVID, TECHNIK

Moje práce je moje hobby. Mám rád projekty, kde všechno jede jako po másle. Vůbec nemusejí být jednoduché, spíš naopak. Důležité ale je, aby měly od začátku do konce hlavu a patu. Nejdůležitější je pro mě to, když práce není rutina.

Dlouhá praxe mi dává prostor vymýšlet různé postupy a technická řešení.

ROMAN NEKOLA, TECHNIK

Realizace jsou neustálé zkoušení, testování a stříhání ve výškách. Je to zábava, jsou to nervy, ale hlavně je to způsob, jak ukázat hotové dílo světu. A to je věc, která mě těší. Zvlášť když světu ukazuji zahrady, stavby a třeba závlahy, které vznikly v ZELENÉM KOLE a které fungují. Zeptejte se mě, kdy bude dílo hotové a nedostanete jasnou odpověď.

Práci, kreativitu, humor, odpovědnost a plánování, to můžete ode mě očekávat.

PAVEL MAHNERT – ČLEN TÝMU

V ZELENÉM KOLE jsem se toho hodně naučil. Nejvíce mě baví obsluha našeho „AVANTA“ (univerzální kloubový bagr). Zajímám se o vše technické a o celé dění ve firmě. Pokud mě poznáte, zjistíte, že jsem velmi pracovitý, snaživý a kamarádský člověk. Své dovednosti ladím na možných výstavách z oboru a praxí od zkušených kolegů.

Dělá mi radost péče o svěřené stroje a techniku. Mám rád pořádek a věci na svém místě.

JINDŘIŠKA VELOVÁ, BLOGERKA

Blog je jako výloha kamenného obchodu. Můžete mít obchod na hlavní ulici, který vás stojí spoustu peněz, ale bez správného obsahu nikdy nikoho nepřiláká. Mojí prací je najít obsah a témata, která Vás budou bavit. To mě nutí neustále přemýšlet nad projekty z různých úhlů pohledu. A proto vzdělávání a nabírání nových znalostí, to je něco, co mě baví a posouvá dál.

Není důležité, jak svou práci děláš ani kolik ji stihneš. Důležité je, jestli do ní vkládáš celé své srdce.

HANA KNOPFOVÁ, BLOGERKA

Dokáži vtisknout zahradě duši. Na papíře. Pomocí slov a vět. Ke psaní jsem se dostala už jako malá holka, když jsem snila o tom, že budu spisovatelkou. Věty mi pomáhají vyjádřit vše, co mám na srdci a každé slovo je jedním dílkem skládanky k vytvoření perfektního textu. Psaní mě živí už několik let. Živí mě tedy to, co dokáži nejlépe. Hrát si. Se slovy, větami a texty.

JSEM ARCHITEKTKOU SLOV. A ČEŠTINA? JAZYK, KTERÝ MĚ NIKDY NEPŘESTANE BAVIT.

Přidejte se k nám, sháníme do týmu nové kolegy a kolegyně. Podívejte se na nabídku pracovních pozic.

„Jsem rád, když nám klienti věří, výsledky jsou díky tomu skvělé.“

• Uvažujeme v kontextu | Pracujeme systematicky | Děláme práci, která má význam

• Projekty stavíme na pevných základech | Nepracujeme s náhodou

• Zahrady jsou prototypy |Analyzujeme je a testujeme je | Naše řešení jsou funkční a efektivní

• Nenabízíme zbytečnosti | Záleží nám na efektu | Naší předností je komplexní řešení

100%
PROJEKTY
95%
ZAHRADY
75%
STAVBY
85%
ZELEŇ