„Najděte nás na veletrhu ForArch“

 

Máme pro Vás překvapení:). Jelikož máme rádi výzvy, tak jsme jednu takovou právě přijali. Naskytla se nám příležitost stát se součástí největšího stavebního veletrhu u nás – veletrhu ForArch. Hledáte inspiraci pro svůj dům, zahradu či interiér? Přijďte nás navštívit do stánku 4B07 a dát si s námi sklenku dobrého vína.
Sklenkou to ovšem nekončí, nabídneme Vám výstavní 10 % slevu na realizaci Vaší zahrady  a po dokončení od nás navíc dostanete krásnou lavičku ZDARMA.

Kdy nás na 33.ročníku  ForArch najdete?

Náš nejvýznamnější stavební veletrh FOR ARCH se letos uskuteční od 20.9. do 24.9. 2022. Letošní ročník bude už 33. a opět ho zájemci najdou na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Kromě tradičních oborů stavebnictví se veletrh FOR ARCH opět rozšíří díky souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR i o interiérové vybavení.

Co na veletrhu nebude chybět?

Stavební veletrh FOR ARCH v Letňanech se už po několikáté stane místem, kam se v září sjedou stovky vystavovatelů napříč stavebními obory. Veřejnost i odborníci se tak budou moci opět seznámit s nejnovějšími trendy ve stavebnictví a s novými i osvědčenými produkty i službami. Chybět nebudou ani poradenská centra, v nichž odborníci zdarma zodpoví návštěvníkům otázky týkající se rekonstrukce či stavby. Ať už se budou otázky týkat oken a stínící techniky, kamen a topných těles, dřevostaveb, zabezpečení objektů, problematiky nového stavebního zákona, nebo výměny topných zdrojů v domácnostech.

Díky souběhu s veletrhem nábytku a doplňků FOR INTERIOR bude nabídka ještě komplexnější. Návštěvníci se budou moci seznámit s novinkami v oblastech nábytkářského oboru a bytového designu. Organizátoři akce již potvrdili, že se zde sejdou tuzemské i zahraniční značky, představí se novinky i kvalitní řemeslo a připraven je i doprovodný program plný workshopů, přednášek i komentovaných prohlídek. Více se dočtete přímo zde: ForArch 2022

Na co se u nás můžete těšit?

U nás na stánku najdete inspiraci v oblasti zahradní a krajinné tvorby, dáme Vám nahlédnout do několika našich projektů našich spokojených zákazníků a můžete využít příležitost a získat od nás zdarma odborné rady přímo na veletrhu. Pokud máte v plánu nás na veletrh přijet navštívit, zavolejte nám, a my Vám pošleme elektronickou vstupenku zdarma. 🙂

Těšíme se na Vás.

Petra Anat K.