Jaký byl náš rok 2022

Rok 2022 se nám pomalu blíží ke konci a pro nás byl obzvlášť pestrý. Postavili jsme svůj první sklep i s jeho zázemím, zrealizovali bazén a terasu kolem něj, biotop ve svahu, zahradu na klíč v Drážďanech a další. Také nás potěšila rozšiřující se spolupráce s obcemi a městskými obvody, které chtějí zvelebovat veřejnou zeleň. Je radost vidět, když jsou ti správní lidé na správných místech a opravdu se snaží o zlepšení prostředí, ve kterém společně žijeme.

 

Jsme moc rádi, že je naše práce tak různorodá a že můžeme našim zákazníkům nabízet kompletní servis. Učíme se každou naší zakázkou a rádi pak své zkušenosti předáváme dál. O to více nás poté těší, když to zákazník dokáže ocenit a raduje se z hotového díla.

V září proběhla naše první účast na veletrhu ForArch, který nám byl velkou inspirací a otevřel nám několik další dveří. 🙂 A jelikož máme rádi výzvy, tak to pravděpodobně nebyl náš veletrh poslední.

Rok 2023 je již za dveřmi a my už se těšíme na všechny z Vás, kteří s námi chcete zvelebit své zahrady a třeba tu najde inspiraci i někdo další, komu budeme moci udělat radost.

Petra K.