Neděláme nejkrásnější projekty, ani nejvíc trendy fajnovky pod  sluncem

Navrhujeme zahrady, zeleň a stavby, které dovedou klienta uklidnit a nadchnout s přínosem pro něj i celé okolí.

Abychom to dokázali, potřebujeme profíky na obchod, do realizací a na správu blogů,  kteří spolu s klientem a ostatními šikovnými kolegy najdou optimální řešení. Máme zkušenosti s velkými projekty například pro Metrostav, Lesy ČR, RWE, Takenaka či VHS, ale často pracujeme i s menšími společnostmi.

Technik – člen pracovního týmu

se zaměřením na oplocení, stavební činnost, bazény , jezírka, závlahové systémy, zahrady, údržba veřejné zeleně.

Profil kandidáta:

Manuální a technická zručnost, výuční list v oboru zedník, zámečník, truhlář, zahradník, příp. se základním vzděláním, loajálnost, zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost, korektní vystupování.

Nabízíme:

Vhodné uplatnění pro absolventy; možné i jako brigáda při sezónní práci, zaučení  a proškolení v daném oboru.

Obchodník / konzultant

se zaměřením na stavby, zahrady a veřejnou zeleň
Pracovní náplň:

Nabídka produktů a služeb v dané oblasti, komunikace se stávajícími klienty, péče o ně, příprava nabídek s rozpočtářem a prezentací pro klienty, aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, plánování akcí na podporu prodeje.

Profil kandidáta/ky:

Minimálně středoškolské vzdělání, znalost trhu výhodou, preferujeme práci na živnostenský list, dobrá znalost práce na PC, komunikativní typ, korektní vystupování, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, zdravé sebevědomí.

Nabízíme:

Zajímavou tvůrčí samostatnou práci, progresivní platové ohodnocení v závislosti na obchodních výsledcích (provizní složka v %), možnost čerpání provize formou zálohy z daného obchodu, možnost nástupu – ihned, zázemí kanceláře, důkladné úvodní zaškolení na produkty, firemní automobil.

Místo výkonu práce:

Severní a střední Čechy, Praha a celé její okolí

Copywriter a správce blogu – externě

Jsi nadšený copywriter, který miluje prostředí zahrad, veřejné zeleně a architektury? Čteš rád/a blogy nebo dokonce sám/a bloguješ a zpravuješ facebookový stránky. Rozumíš email marketingu?

Pracovní náplň

máš velmi dobré zkušenosti s copywritingem – min. 2 roky
vidíš ve věcech příběhy, emoce i atmosféru a umíš to promítnout do svých textů
zkušenosti se správou blogu
máš základní přehled o problematice SEO a marketingových kampaní automatických emailů
jsi týmový hráč
umíš si poradit sám/a, jsi samostatnostný/á a flexibilní
máš smysl pro detail a dotahování věcí do cíle
můžeme se na tebe spolehnout, dodržuješ termíny

Doplňkové požadavky

smysl pro humor
nadšení pro design
cit pro architekturu a technické řešení, přehled o aktuálních trendech v oblasti bydlení
orientace v blogovém prostředí

Co bys u nás dělal/a

psaní článků a rozhovorů pro náš nový blog, FB profil
tipy a návody pro naše zákazníky ze zahradní architektury
organizace článků a odkazů na blogu, jejich správa a tvoření plánu témat
tvorba firemních článků pro externí kampaně či magazíny
tvorba textů na web – např. texty na bannery, uvítací text apod.

Místo výkonu práce

externě, tedy kdekoli, kde bude wifi 🙂

Co ti nabízíme

svobodnou práci, která se dá dělat z domu, z kavárny nebo třeba z exotického ostrova
kolektiv pohodových lidí, se kterými budeš v týmu vymýšlet skvělé nové věci
inspirativní prostředí designových produktů a služeb
protože jsme menší firma, je u nás prostor pro budoucí kariérní vývoj
prostor pro realizaci vlastních nápadů, můžeš se u nás posouvat stále vpřed

Vybrané kandidáty pozveme k osobnímu jednání

Váš životopis nám můžete poslat pomocí jednoduchého formuláře, nebo mailem na info@zelenekolo.cz

Papírové nabídky s životopisem a popisem dosavadní praxe a zkušeností zašlete v obálce označené heslem „zaměstnání“ co nejdříve na adresu:
ZELENÉ KOLO, s.r.o.
Koštov 112
400 02 Ústí nad Labem

Nahrajte Váš Životopis (max. 3Mb)